Hesap Ayarları

Yeni Üyelik Oluşturma

325 views 0

www.paratica.com a giriş yaptığınızda sağ tarafta yer alan ‘Giriş Yap’ butonuna basarak Paratica Auto Trade sayfasına erişebilirsiniz. 

Paratica Yeni Üyelik

Paratica Yeni Üyelik

Auto trade sayfasında sisteme giriş yapabileceğiniz bir ekran karşınıza çıkacaktır. İlgili sayfanın alt kısmında bulunan “Kayıt Ol” linkine tıklayarak paratica hesap oluşturma formuna erişebilirsiniz.

Paratica Yeni Üyelik - 2

Paratica Yeni Üyelik – 2

Formda işlemlerinizde kullanmak istediğiniz ve 5 karakterden az olmayacak kullanıcı adınız, size ait olan bir e-mail adresi ve giriş için kullanacağınız 6-20 karakter aralığında bir şifre bilgisi istenmektedir. Bu bilgiler dışında  Paratica sizden kimlik bilgilerinizin detaylarını istememektedir. Formda yer alan referans kodu alanı zorunlu alan olmayıp sizin Paratica ile tanışmanızı sağlayan kişinin referans kodudur. Dilerseniz yazabilirsiniz. Ayrıca formun alt kısmında bulunan Kullanım Sözleşmesi, Risk Feragatnamesi, Gizlilik Politikası ve Çerez Politikası metinlerini piyasadaki riskleri anlamanız ve sistemi daha bilinçli kullanmanız açısından önemlidir.

Paratica Yeni Üyelik - 3

Paratica Yeni Üyelik – 3

Formu doldurup “Kayıt Ol”butonuna bastığınızda Paratica size bir onay maili gönderecektir. Onay mailindeki kırmızı butonu tıkladığınızda üyeliğiniz onaylanacaktır.

Paratica Yeni Üyelik - 4

Paratica Yeni Üyelik – 4

Sizin için bir de hızlı başlangıç videosu hazırladık. Paratica ile Auto Trade e geçişiniz ne kadar kolay bu videoda görebilirsiniz. Video için tıklayın

Yardımcı oldu mu?