Duyurular

Strateji Tasarımcısı Yayında

242 views 0

Değerli Paratica Kullanıcıları;

01.04.2019 tarihi itibariyle Paratica’nın gelişim vizyonunun en önemli adımı olarak gördüğümüz ve kullanıcıların tek satır kod yazmadan kişisel algoritmalarını oluşturup kendi Auto Trade botlarını tasarlayabilecekleri piyasanın en esnek sistemini devreye aldığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu versiyon ile kullanıcılar sınırsız sayıda alım veya satım stratejisi oluşturabilecek ve Paratica’nın kullanıcılara sağladığı gelişmiş yetenekler ile pozisyonlarını yine başarılı bir şekilde yönetebilecektir.

Bu süreçte eski strateji tasarım araçları ile yeni strateji tasarımcısı aynı anda açık kalacak ve ikisinden biri kullanılabilecektir. 15.04.2019 tarihinde eski yapı tamamen kaldırılacak ve sadece yeni strateji tasarımcısı kullanılacaktır. Bu süreçte tüm Paratica kullanıcılarının 01.04.2019 tarihinden itibaren stratejilerini yeni yapıya taşımaları için 15 gün süre olacaktır. Geçiş sürecinde gerek eğitimler ile gerekse bire bir destek vererek yanınızda olacağımızı ayrıca belirtmek isteriz.

Tasarım aracını kullanabilmeniz için Strateji Kaynağı bölümünden “Stratejinizi Tasarlayın” seçeneğini aktif etmeniz gerekmektedir.

Tasarım aracının çalışma prensibi için Bilgi Bankası sayfamıza başvurabilirsiniz.

Saygılarımızla
Paratica Ekibi

Was this helpful?