Güncellemeler

2021 Haziran – Paratica Güncelleme Notları

100 views 3

Premium Servislerimizi Güncelliyoruz!

Paratica Premium servisleri Super Premium Paket üzerinde toplanıyor! Super Premium paket ile Paratica kullanıcılar, paritelere özgü alım-satım stratejileri tasarlayıp, Stop Loss, Take Profit, Trailing Stop gibi takip parametreleri belirleyebilecekler. Dileyen kullanıcılarımız ise özel stratejileri ile Uzmanlar sayfasında yayın yapan uzmanları takip ederek botlarını çalıştırabilirler.

Super Premium paketi, Platinum Premium paketin sahip olduğu tüm özelliklere ek olarak, eş zamanlı işlem sayısını 100’e yükseltebilme özelliği ile birlikte kullanıcılarımızın hizmetine sunulmakta. Mevcut Platinum Premium üyeliği bulunan kullanıcılarımız da Hesap Ayarları, Premium Geçmişi sayfası üzerinden eş zamanlı işlem sayısını 100’e çıkartmak istedikleri paketlerini seçerek eş zamanlı işlem sayılarını yükseltebilirler.

Super Premium paketi için varsayılan toplam fon büyüklüğü 1 Bitcoin olarak belirlenmiştir. 1 Bitcoinden fazla fonu olan kullanıcılarımız fon miktarlarını yükseltmek için dilerlerse [email protected] adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirler!

Yenilenen premium servislerimiz ilgili detayları incelemek için satın alma ekranımızı inceleyebilirsiniz.

Bütçe Ayarları Sayfası Yenilendi

Bütçe Ayarları sayfasında işlem başına minimum bakiye kontrolü ve parite başı eş zamanlı işlem sayısı ayarlarında güncellemeler yapıldı.

Kullanıcılarımız bütçe ayarlarını yaparken baz pariteler için her bir işlem başına botlarının kullanacağı bakiyeyi görüntüleyebilecektir. İşlem başı bakiye için kontrol edilecek minimum miktarları rehberimizde inceleyebilir veya Bütçe Ayarları sayfasında görüntüleyebilirler.

Kullanıcılarımız paketlerinde tanımlı olan maksimum eş zamanlı işlem hakkının tamamını tek bir baz parite üzerinde kullanabileceklerdir. Dileyen kullanıcılarımız paketlerinde tanımlı olan 50 veya 100 eş zamanlı işlemin tamamını dilerlerse tek bir baz parite üzerinde kullanılması için ayarlayabilirler.

 

Paratica ekibi olarak kullanıcılarımızın deneyimlerini iyileştirebilmek adına geliştirmelerimizi yapmaya devam ediyoruz. Güncellemelerden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi unutmayın:

t.me/paratica_tr

twitter.com/paraticacom

community.paratica.com

 

Yardımcı oldu mu?