Algoritmalar ve Algoritmik Trade, Paratica ve Partnerlikler

Huobi & Paratica : Algoritmik Trade İşbirliği

Huobi - Paratica İş Birliği
Paratica Huobi Global Elite Programına Dahil Oldu!

Paratica olarak yakın zamanda Huobi ile yaptığımız partnerlik anlaşmasının sonucu olarak Huobi Global Elitler Programına kabul edilmemizin mutluluğunu sizlerle paylaşmak istiyoruz.🎊🎉 Huobi Global Elitler Programı’nın detaylarına değinmeden önce kısaca platformumuzdan bahsetmek faydalı olacaktır.

Paratica Nedir?

Paratica kendi trade stratejinizi tek satır kod yazmadan oluşturup, bu stratejiye göre 7/24 otomatik trade yapmanızı sağlayan bir platformdur. Siz stratejinizi kolaylıkla tasarlarken Paratica botunuz da sizin stratejiniz ne emrediyorsa onu yapar. Kısaca Paratica ile tüm kontrolün sizde olduğu 7/24 çalışan, bağımsız ve güvenli kişisel “auto trade” sistemine sahip olursunuz.

Paratica’yı iki farklı şekilde kullanabilirsiniz:

1- Paratica üzerinde kendi trade stratejinizi tasarlar ve auto trade yapmaya başlarsınız.

2- Paratica üzerinde daha önce kendi stratejisini tasarlamış ve bunu diğer kullanıcıların kullanımına açmış uzmanların stratejileri kopyalar, üzerine hacim, fiyat, bütçe ayarları gibi kişisel risklerinizi de ekleyerek yine bağımsız çalışan kendi auto trade sisteminizi oluşturursunuz.

Huobi Global Elitler Programı Nedir?

Bizimde artık çiçeği burnunda bir parçası olduğumuz bu program, Huobi’nin küresel iş modelini genişletmek ve Huobi’yi dünyanın en büyük kripto-para alım satım platformu yapmak için oluşturulmuştur. Bu programda Huobi ile birlikte hedefe ulaşmak için hedeflenen kullanıcı potansiyeli yüksek bölgelerden başarılı blockchain projeleri listelenmektedir. Elbette özenle seçilen ve çeşitli aşamalardan geçip kabul alan bu projelere Huobi bazı imtiyazlar tanır. Böylece bu projeler global arenada hızla büyüyüp daha geniş kitlelere ulaşmaya başlar. Huobi’nin bu özel programına Türkiye projesi olarak seçilmek ve globalde ülkemizi temsil etmek bizler için son derece mutluluk verici bir gelişme. Ayrıca global ölçekte bu denli büyük bir borsanın da Türkiye pazarı ile ilgili ciddi adımlar atması, topluluğu önemsemesi ve bazı ayrıcalıklar sunacak olması da oldukça memnuniyet verici. Bizi bu güne kadar destekleyen topluluğumuzun değerli üyelerine teşekkürü borç biliriz. Sizler sayesinde bu noktaya geldik ve yine sizler sayesinde global arenada sizlerin sesi olmaya çalışacağız.

Paratica-Huobi Ekibi
Huobi Mena – Paratica Yöneticileri

Huobi’nin Vizyonu

Huobi, Huobi Global Elitler Programı ile sahip olduğu bilgi ve kaynaklarını bölgesinde öne çıkan ve bu programa seçilen projelerle ve onlar üzerinden o bölgedeki yerel topluluklar ile paylaşır. Büyük bir pazarda başarı gösteren Global Elitler, o bölge için bağımsız bir yerel kripto-para borsası yaratmada Huobi’nin yanında yer alma şansına sahip olurlar. Yani seçilen projeler ve Huobi bölgede birçok yerel etkinlik, eğitim ve yatırım sürecini birlikte yürütürler. Bu sayede Huobi, her bölgede yine o bölgeden olan ve topluluğun ihtiyaçlarını iyi tanıyan projelerle genel kitlenin avantajına olan adımları daha hızlı ve verimli bir şekilde arttırmayı amaçlar.

Huobi Global Elitlerinin Görevleri:

Paratica olarak hem Huobi’nin global vizyonuna hem de topluluğun gelişip büyümesine yönelik yakın gelecekte çalışmaya başlayacağımız/başladığımız bu görevlerden kısaca bahsetmek gerekirse:

  • Huobi’nin marka imajını korumak, belirlediği iş hedeflerine ulaşmak, yerel platform oluşturmak ve bölgede aktif projeler geliştirmek.
  • Yeni kullanıcılar yetiştirmek ve mevcut kullanıcılara hizmet vermek için çevrimiçi ve çevrimdışı topluluk yönetiminden sorumlu olmak. Bu bağlamda çeşitli eğitimler ve topluluk yararına etkinlikler düzenlemek.
  • Huobi’nin ürünlerini ortaklaşa geliştirmek, bölgedeki müşterilerin önerileri hakkında geri bildirimde bulunmak ve bölgede bir blockchain ekosistemi geliştirmek. Bu sayede bölgedeki ticari büyümeyi tetiklemek.
  • Huobi’nin marka elçisi olarak hareket etmek ve bölgesel ve genel merkezlerin pazar odaklı planının uygulanmasından sorumlu olmak.

Huobi gibi büyük ve hızla gelişen bir yapıdaki firmanın Türkiye’de resmi olarak faaliyet göstermesi elbette bölgedeki projelerin kaderini de ilerleyen zamanda olumlu etkileyecektir.

Paratica’ya Etkileri

Peki bu anlaşma Paratica’ya ve kullanıcılarına nasıl yansıyacak? Öncelikle üyelerimiz bu anlaşma sayesinde Paratica’yi Huobi kripto-para borsası üzerinde belli bir süre ücretsiz kullanabilecekler! 🎊🎉 Bu tip farklı kullanım opsiyonları sayede platform yerli ve yabancı daha fazlakullanıcıya ulaşıp kitlesini büyütme fırsatı elde edecek. Paratica’nın global bir marka olması yolunda atılan büyük adımlardan ilki bu olacak diyebiliriz. Buna ek olarak düzenli olarak yaptığımız online trade eğitimlerimizin çeşitliliği ve formatı ilerleyen zamanlarda değişip artacaktır. Ek olarak Paratica Türkiye’de global katılımcıların konuşmacı olarak dahil olduğu organizasyonlar yapma fırsatı bulacak.

Bize olan güven ve desteğinden ötürü tüm Türk topluluğuna teşekkür ediyoruz. Birlikte daha güzel günler görmek dileğiyle…

Paratica Ekibi